SZKOLENIE RODZIC Z DZIECKIEM
1 -2 WRZEŚNIA 2018 - | SURVIVALTECH KIELCE

Pracując wiele lat z dziećmi z trudnych rodzin wiemy jaki ważna jest umiejętność komunikowania się dzieci z rodzicami. W dzisiejszym zabieganym świecie czasem po prostu brakuje nam tych kilku godzin na normalną zabawę z naszą pociechą. Czas ucieka nam przez palce a im dziecko starsze tym trudniej się z nim komunikować. Nie przegapcie tego momentu.

Oferujemy szkolenie integracyjne jakiego jeszcze nie było na naszym rynku. Drodzy rodzice macie teraz szansę uczestniczyć w zajęciach wraz ze swoją pociechą. Będziecie wykonywać standardowe zadania survivalowe a następstwem tego będzie nieuchronna integracja z własnym dzieckiem. Całe szkolenie integracyjne dziecka z rodzicem jest tak skonstruowane abyście razem pokonywali trudności oraz rozwiązywali wspólne problemy, na które natraficie w tracie szkolenia.

Tutaj w lesie, gdzie małe rzeczy nabierają wielkich znaczeń, gdzie nie ma komórek i rzeczy które by nam przeszkadzały jesteście tylko Wy, Wasze dziecko i problem do rozwiązania. To będzie zwyczajny szałas do zbudowania czy marsz na wyznaczony kierunek. Ale będziecie go robić wspólnie. Nic tak nie integruje jak wspólne przezywanie trudów życia na pustkowiu. ZAPRASZAMY!

TOP